Fizjoterapeuci

mgr EWA KOZŁOWSKA - specjalista fizjoterapii

Fizjoterapeuci mgr EWA KOZŁOWSKA - specjalista fizjoterapii

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego , gdzie w 2019 r. uzyskałam tytuł specjalisty z fizjoterapii. Od piętnastu lat pracuję zawodowo, zdobywając doświadczenie i poszerzając swoją wiedzę kursami specjalistycznymi z zakresu rehabilitacji m.in. metoda Ackermana, Maitlanda, Funkcjonalna fizjoterapia dorosłych po ogniskowym uszkodzeniu mózgu, PNF i skolioza, Medi-Taping, Koncepcja terapii obrzękowej. Jestem certyfikowanym terapeutą PNF i terapeutą metody Mc Kenzie. Specjalizuję się w rehabilitacji neurologicznej, szeroko rozumianych problemach z kręgosłupem i wczesnej rehabilitacji oraz edukacji pacjenta po zabiegach ortopedycznych w domu pacjenta. Dzięki osiąganiu dobrych efektów terapeutycznych praca jako fizjoterapeuta daje mi ogromną satysfakcję i napędza mnie do ciągłego rozwoju. Uwielbiam górskie wspinaczki, swój mały kawałek zieleni i tworzyć coś z niczego.

PWZ 2629

mgr BEATA KLUKOWSKA – fizjoterapeuta

Uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od dziesięciu lat pracuje czynnie zawodowo, dzięki czemu ciągle zwiększam swój zasób wiedzy i doświadczenia. Staram się stale rozwijać i podnosić swoje kwalifikację zawodowe uczestnicząc w kursach z zakresu fizjoterapii. Ukończyłam m.in. kurs koncepcji PNF, Techniki Energizacji Mięśni (MET), Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego, Kinesiology taping oraz kurs masażu Lomi – Lomi Nui. Praca w zawodzie pozwala mi pomagać pacjentom w przezwyciężaniu ich niepełnosprawności co daje mi ogromną satysfakcję i dodaję energii. W wolnym czasie staram się dbać o ciało i duszę. Jeżdżę na rowerze i rolkach, a także czytam dużo książek. Pasjonują mnie także podróże, zarówno te bliskie jak i dalekie.

NATALIA GRZĘBSKA – fizjoterapeuta

Jestem studentką ostatniego roku fizjoterapii na WSB. Uwielbiam pracować indywidualnie z pacjentami, do każdego podchodzę z zaangażowaniem. Interesuję się fizjoterapią stomatologiczną i w przyszłości chciałabym pracować z takimi pacjentami. Moja pasja jest muzyka. kocham śpiew i grę na fortepianie, dlatego świetnie rozumiem problemy bólowe pacjentów zawodowo grających na instrumentach.

Fizjoterapeuci Gdańsk

Jesteś zainteresowany wizytą u nas?

Przejdź do rejestracji!