O Nas

mgr EWA KOZŁOWSKA – fizjoterapeuta

Ewa Kozłowska

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w trakcie specjalizacji z fizjoterapii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Od jedenastu lat pracuję zawodowo, zdobywając doświadczenie i poszerzając swoją wiedzę kursami specjalistycznymi z zakresu rehabilitacji m.in. metoda Ackermana, Maitlanda, Funkcjonalna fizjoterapia dorosłych po ogniskowym uszkodzeniu mózgu, PNF i skolioza, Medi-Taping, Koncepcja terapii obrzękowej. Jestem certyfikowanym terapeutą PNF i terapeutą metody Mc Kenzie. Specjalizuję się w rehabilitacji neurologicznej, szeroko rozumianych problemach z kręgosłupem i wadach postawy u dzieci, a dzięki osiąganiu dobrych efektów terapeutycznych praca jako rehabilitant daje mi ogromną satysfakcję i napędza mnie do ciągłego rozwoju. Uwielbiam górskie wspinaczki, swój mały kawałek zieleni i tworzyć coś z niczego.

Ewa Kozłowska – ZnanyLekarz.pl

                       mgr BEATA KLUKOWSKA – fizjoterapeuta

Beata KlukowskaUzyskałam tytuł magistra fizjoterapii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od pięciu lat pracuje czynnie zawodowo, dzięki czemu ciągle zwiększam swój zasób wiedzy i doświadczenia. Staram się stale rozwijać i podnosić swoje kwalifikację zawodowe uczestnicząc w kursach z zakresu fizjoterapii. Ukończyłam m.in. kurs koncepcji PNF, Techniki Energizacji Mięśni (MET), Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego, Kinesiology taping oraz kurs masażu Lomi – Lomi Nui. Praca w zawodzie pozwala mi pomagać pacjentom w przezwyciężaniu ich niepełnosprawności co daje mi ogromną satysfakcję i dodaję energii. W wolnym czasie staram się dbać o ciało i duszę. Jeżdżę na rowerze i rolkach, a także czytam dużo książek. Pasjonują mnie także podróże, zarówno te bliskie jak i dalekie.

Beata Juniewicz – ZnanyLekarz.pl 

mgr PAULINA MARKOWSKA – fizjoterapeuta

CBB790AD-13EA-4617-AF00-9692A639385CJestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, terapeutką manualną, ciągle rozwijającą swoje umiejętności zawodowe podczas różnych kursów i szkoleń. W pracy wykorzystuje przede wszystkim techniki badania i leczenia manualnego według koncepcji Kaltenborn-Evjenth łącząc je z treningiem medycznym. Pracuje z bólami kręgosłupa, bólami głowy i stawów skroniowo-żuchwowych oraz bólami stawów kończyn górnych i dolnych.  W trakcie mojej pracy spotkałam się z wieloma źle zdiagnozowanymi pacjentami, którzy byli leczeni w nieprawidłowy sposób, bez skutku. Przyczyna bólu tkwi często w miejscu, które nie boli i trzeba to zbadać.Szczegółowy wywiad i prawidłowo wykonana diagnostyka to podstawa leczenia. Leczę moich pacjentów szukając przyczyny i rozwiązując problem, a nie tylko pracując na objawach dążąc w ten sposób do jak najszybszej i długotrwałej poprawy stanu zdrowia moich pacjentów. Jestem do Państwa dyspozycji.

 

VIVIANA KOPEĆ – podolog

Zajmuję się wykonywaniem zabiegów pięlęgnacyjnych oraz leczniczych stóp. W trakcie mojej pracy spotkałam się z wieloma trudnymi przypadkami – od osób starszych po dzieci oraz problemami wynikającymi z nieprawidłowej pielęgnacji , urazów lub będących wynikiem chorób (np. grzybicy, cukrzycy itp…).Jestem absolwentką włoskiej uczelni I.F.A.L Istituto di Formazione Professionale oraz Scuola Politecnica di Formazione Professionale “Europa”. Doświadczenie zdobywałam we Włoszech oraz w Polsce , współpracując z prywatnymi klinikami

mgr MARCIN PALUSZKIEWICZ – fizjoterapeuta

imageJestem absolwentem studiów magisterskich Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie uczestniczę w studiach podyplomowych  Polskiej Akademii Medycyny Osteopatycznej- wydziału Osteopathie Schule Deutschland.Praca z pacjentem jest moją pasją. Dla każdego pacjenta staram się ustalać indywidualne strategie terapeutyczne w celu osiągnięcia możliwie najlepszych efektów. Specjalizuję się przede wszystkim w pracy z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi, po urazach sportowych i komunikacyjnych oraz z pacjentami z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i stawów różnego pochodzenia. Współczesna rehabilitacja wiąże się dla mnie z ciągłym rozwojem i podnoszeniem swoich kwalifikacji, dlatego staram się być na bieżąco z nowoczesnymi metodami fizjoterapii i uczestniczę w wielu szkoleniach. Dotychczas uzyskałem certyfikaty między innymi  Ortopedycznej Terapii Manualnej Wg Koncepcji Kaltenborn- Evjenth, Masażu Tkanek Głębokich i Rozluźniania Mięśniowo- Powięziowego,  Fibrolizy mięśniowo- powięziowej (tzw. Haczykowania wg Ekmana), Kinesiotapingu,  Podstaw Naukowych Medycznego Treningu Terapeutycznego oraz Diagnostyki obrazowej narządu ruchu.

mgr MAGDALENA UŻAROWSKA – fizjoterapeuta

zdjęcie dyplomoweJestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją przygodę z zawodem rozpoczęłam 4 lata temu uczestnicząc w licznych praktykach i stażach w klinikach w Gdańsku. Zajmuję się terapią ortopedyczną, pourazową, pooperacyjną oraz terapią w stanach bólowych i przeciążeniowych narządu ruchu. W procesie rehabilitacji stawiam na dokładne poznanie i zrozumienie przyczyny dolegliwości wykorzystując wiedzę zdobytą podczas szkoleń i kursów. Jestem certyfikowanym terapeutą metody Mc Kenzie, Kinesiotapingu oraz Suchego Igłowania. W wolnej chwili próbuję sił w sztuce kulinarnej, pieszych wędrówkach i jeździe na deskorolce.

 

Leave a Reply