O Nas

mgr EWA KOZŁOWSKA – fizjoterapeuta

Ewa Kozłowska

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w trakcie specjalizacji z fizjoterapii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Od jedenastu lat pracuję zawodowo, zdobywając doświadczenie i poszerzając swoją wiedzę kursami specjalistycznymi z zakresu rehabilitacji m.in. metoda Ackermana, Maitlanda, Funkcjonalna fizjoterapia dorosłych po ogniskowym uszkodzeniu mózgu, PNF i skolioza, Medi-Taping, Koncepcja terapii obrzękowej. Jestem certyfikowanym terapeutą PNF i terapeutą metody Mc Kenzie. Specjalizuję się w rehabilitacji neurologicznej, szeroko rozumianych problemach z kręgosłupem i wadach postawy u dzieci, a dzięki osiąganiu dobrych efektów terapeutycznych praca jako rehabilitant daje mi ogromną satysfakcję i napędza mnie do ciągłego rozwoju. Uwielbiam górskie wspinaczki, swój mały kawałek zieleni i tworzyć coś z niczego.

Ewa Kozłowska – ZnanyLekarz.pl

           mgr BEATA KLUKOWSKA – fizjoterapeuta

Beata KlukowskaUzyskałam tytuł magistra fizjoterapii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od pięciu lat pracuje czynnie zawodowo, dzięki czemu ciągle zwiększam swój zasób wiedzy i doświadczenia. Staram się stale rozwijać i podnosić swoje kwalifikację zawodowe uczestnicząc w kursach z zakresu fizjoterapii. Ukończyłam m.in. kurs koncepcji PNF, Techniki Energizacji Mięśni (MET), Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego, Kinesiology taping oraz kurs masażu Lomi – Lomi Nui. Praca w zawodzie pozwala mi pomagać pacjentom w przezwyciężaniu ich niepełnosprawności co daje mi ogromną satysfakcję i dodaję energii. W wolnym czasie staram się dbać o ciało i duszę. Jeżdżę na rowerze i rolkach, a także czytam dużo książek. Pasjonują mnie także podróże, zarówno te bliskie jak i dalekie.

Beata Juniewicz – ZnanyLekarz.pl 
mgr MAGDALENA UŻAROWSKA – fizjoterapeuta

zdjęcie dyplomoweJestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją przygodę z zawodem rozpoczęłam 4 lata temu uczestnicząc w licznych praktykach i stażach w klinikach w Gdańsku. Zajmuję się terapią ortopedyczną, pourazową, pooperacyjną oraz terapią w stanach bólowych i przeciążeniowych narządu ruchu. W procesie rehabilitacji stawiam na dokładne poznanie i zrozumienie przyczyny dolegliwości wykorzystując wiedzę zdobytą podczas szkoleń i kursów. Jestem certyfikowanym terapeutą metody Mc Kenzie, Kinesiotapingu oraz Suchego Igłowania. W wolnej chwili próbuję sił w sztuce kulinarnej, pieszych wędrówkach i jeździe na deskorolce.


lic. JOANNA KASZUBOWSKA – fizjoterapeuta

Jestem magistrantką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W zawodzie pracuję od roku.  W swojej pracy bazuję na umiejętnościach zdobytych na kursie Masażu Tkanek Głębokich z rozluźnianiem mięśniowo-powięziowym i elementami anatomii palpacyjnej oraz kursie Tapingu Rehabilitacyjnego. Ukończyłam także kurs Terapii Ręki i zaburzeń motoryki małej I i II stopnia- diagnoza, terapia, masaż. Ponadto w pracy wykorzystuję wiedzę zdobytą podczas licznych praktyk w klinikach i prywatnych ośrodkach na terenie trójmiasta. Podczas terapii koncentruję się na holistycznym i indywidualnym podejściu do pacjenta oraz zniwelowaniu faktycznej przyczyny problemu. Prywatnie miłośniczka wędrówek górskich i powieści kryminalnych.

mgr VIVIANA KOPEĆ – podolog

Nazywam się Viviana Kopeć . Zajmuję się wykonywaniem zabiegów pięlęgnacyjnych oraz leczniczych stóp. W trakcie mojej pracy spotkałam się z wieloma trudnymi przypadkami – od osób starszych po dzieci oraz problemami wynikającymi z nieprawidłowej pielęgnacji , urazów lub będących wynikiem chorób (np. grzybicy, cukrzycy itp…).
Jestem absolwentką włoskiej uczelni I.F.A.L Istituto di Formazione Professionale oraz Scuola Politecnica di Formazione Professionale “Europa”. Doświadczenie zdobywałam we Włoszech oraz w Polsce , współpracując z prywatnymi klinikami.

Leave a Reply